Silikoniniai dažai MS SIL

Dažai skirti akrilinių, silikoninių struktūrinių tinkų, taip pat betoninių, kalkinių paviršių dažymui pastatų išorėje ir viduje, kultūros paveldo objektų dažymui.

Savybės: labai laidūs vandens garams, atsparūs rūgščioms kenksmingoms medžiagoms, atmosferos poveikiui, atstumia vandenį, labai tvirtai sukimba su dažomu paviršiumi, nesudaro plėvelės.

Pagrindo paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas, sausas ir švarus. Nešvarumai, druskos, riebalai, tepalai, koroziją galintys sukelti veiksniai turi būti pašalinti. Pelėsio pažeisti paviršiai nuvalomi koncentratu Acticide LV 706. Stipriai geriantys ir netvirti paviršiai gruntuojami geru garų pralaidumu pasižyminčiu silikoniniu gruntu MS SIL. Gruntas gerai įtrinamas į paviršių šepečiu arba teptuku.

Dažymo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo metu ne žemesnė +5°C, optimalios dažymo sąlygos yra esant +20°C, 65 % santykiniam oro drėgnumui. Naują tinką dažyti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Neturėtų būti dažoma tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui, lyjant.